Boğaziçi Öğrencileri ve Öğretim Üyelerinin Yanındayız


BOĞAZİÇİ ÖĞRENCİLERİ VE ÖĞRETİM ÜYELERİNİN YANINDAYIZ.

Bizler de yurdumuzu ve milletimizi çok sevmiş, tüyü bitmemiş yetimlerin hakkıyla okuduğumuzun bilincinde, kendimizi milletimize karşı sorumlu hissederek mücadelesini yapmış ve bunun bedelini ödemiş 68 kuşağı olarak,
sizlerin barışçıl demokratik mücadelenizin yanındayız.
Sizler de ileride, çocuklarınızın, torunlarınızın ve daha da önemlisi tarihin soracağı “peki siz ne yaptınız?” sorusuna gururla yanıt verebileceksiniz.
Bu süreçte hiçbir şekilde yılmamanızı, güzel yurdumuzdan kopmamanızı, Büyük Ata'mızın işaret ettiği gibi, bilim ve fennin yol göstericiliğinden şaşmayarak, milletimize hizmet etmenizi diliyoruz. Gelecek sizlerindir.

İTÜ Makina Fakültesi
1968 - 1973 Dönem Mezunu bir grup

Boğaziçi Üniversitesi Cumhuriyet Gazetesi Duyuru ilanı yayın bilgisidir. Cumhuriyet Duyuru haberleri, Cumhuriyet Vefat duyuruları sozcuvefatilan.com 'da özenle hazırlanır. Ayrıca Cumhuriyet, Sözcü Cenaze, Sabah, Posta, Hürriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Vefat ilan sayfalarında son dakika vefat haberlerini, vefat ilanlarını sorgulayın.


Duyuru ilanları için 7/24

0532 788 44 90 - 0216 330 25 30

Medya'da Boğaziçi Üniversitesi haberleri