Muammer Gündoğdu Can l Sözcü Vefat İlanı

 

Muammer Gündoğdu Can Sözcü Gazetesi Vefat İlanı

 


VEFAT

Merhume Nimet Can ve merhum Kadri Can’ın oğlu, merhume Nadide ve merhum Dr. Safi Çavaç’ın damadı, merhume Gülseren, merhum Coşkun Özarı’nın ağabeyi, Özarı, Çavaş, Tekyeli, Toros ve Ersu ailerinin eniştesi, Sarısu, Alfasa ailelerinin dünürü, Sinan Can, Banu Can Alfasa’nın babaları, Yeşim Can, Serdar Alfasa’nın kayınpederi, Ömer, Zeynep, Mira ve Kayla’nın Sevgili Can Dedeleri, Sevil Can’ın 56 yıllık eşi,

Emekli Büyükelçi

Muammer Gündoğdu Can

vefat etmiştir.

Cenazesi 25.06.2019 Salı öğlen Zincirlikuyu mezarlığındaki Camii’de kılınacak cenaze namazından sonra Zincirlikuyu mezarlığına defnedilecektir.

AİLESİ

Muammer Gündoğdu Can için Sözcü Vefat İlanı

Muammer Gündoğdu Can Vefat ilanı yayın bilgisidir. Sözcü Vefat haberleri, Sözcü Vefat duyuruları özenle hazırlanır. Ayrıca Hürriyet, Sözcü, Sabah, Posta, Milliyet ve Cumhuriyet gazete ilan sayfalarında yer alan anma ilanı, vefat ilanı, cenaze ilanı, başsağlığı, taziye ilanlarına yer verilir. Anma ilan sayfalarında son dakika anma haberlerini, anma ilanlarını bulun, şehir ve semtler de gerçekleşen anma ilanları sorgulayın. Sorgu sayfaları hızla aranılan anma haberleri veya anma ilanına ulaşılmasını amaçlar.

 Vefat İlanı Ver

 Bugünkü Vefatlar

   Gazete ilanı ver

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir